Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mieszkanka gminy Wierzchowo znalazła niemałe pieniądze. Teraz policjanci pytają czyja kasa.

  • Napisane przez  Policja
Obraz Adam Novak z Pixabay Obraz Adam Novak z Pixabay

Mieszkanka gminy Wierzchowo znalazła na przejściu dla pieszych pieniądze. Uczciwa kobieta znalezioną kwotę przyniosła do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela zguby.

Kobieta przechodząc przez przejście dla pieszych ulicami Wałcza zobaczyła rozrzucane przez wiatr pieniądze. Zaczęła ona podnosić z asfaltu banknoty. 42 latka zebrała w sumie 1400 złotych. Przechodzący obok przechodnie ani nie pomogli zbierać pieniędzy ani też nie interesowali się tym, czy banknoty należą do 42 latki. Mieszkanka gminy Wierzchowo pofatygowała się również do pobliskiego kantoru wymiany walut z myślą, że może tam, uda ustalić się właściciela zguby.

W konsekwencji znalezione pieniądze przyniosła do jednostki policji w Wałczu. Teraz policjanci szukają właściciela zguby. Postawa kobiety godna jest uznania i naśladowania.

 

O zgubę można pytać osobiście w komendzie policji lub pod numerem telefonu 47 78 49 512 lub 47 78 49 523.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej