Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Making of projektu „KOBIETY DLA KOBIET”

  • Napisane przez  DSI za Aneta Olszacka
Making of projektu „KOBIETY DLA KOBIET”

Dobiega końca kolejny projekt „KOBIETY DLA KOBIET”, który jest realizowany przez grupę nieformalną.

Tworzą ją: Aneta Olszacka, Bernadetta Klimczak, Magdalena Dąbrowska, Joanna Maras i Sylwia Lodzińska przy współpracy ze Stowarzyszeniem Morsów LODOŁAMACZE Gminy Kalisz Pomorski.

Projekt ten w ostatniej fazie to metamorfozy kobiet pokazane w fotografii. Właśnie z tych działań możecie poniżej zobaczyć fotorelację.

Projekt wniósł wiele pozytywnej energii i radości. W pierwszym etapie inicjatorki zorganizowały cztery warsztaty rozwojowe. A drugi etap działań to spotkania dotyczące urody, dzięki którym uczestniczki dowiedziały się nie tylko jak pielęgnować skórę, ale też przy wsparciu zaproszonych do współpracy osób i firm doświadczyły metamorfoz. Spotkania z kobietami okazały się świetnym pomysłem i jak twierdzą same uczestniczki pozwoliły się poznać i „zakumplować”.

Czas spędzony na metamorfozach i sesjach fotograficznych to kilkadziesiąt trudnych, ale i cudownych godzin. Trudnych, bo bardzo zależało nam, by fotografie, które będą pamiątką z projektu ukazały wyjątkowość i piękno każdej z pań – opowiada Aneta Olszacka   

Jak podkreślają inicjatorki projektu mogły wszystkim paniom w tym niezwykłym procesie towarzyszyć i obserwować, jak z zapartym tchem oczekują na efekt końcowy każdej metamorfozy. Oczywiście podczas tych działań było wiele radości, zabawy i śmiechu, co też sprawiło, że wiele z pań odważyło się i wyraziło zgodę na opublikowanie wybranych fotografii.

Na zakończenie projektu wszystkie panie otrzymają wybraną  fotografię, której jeszcze nie widziały, jako pamiątkowy „certyfikat” udziału w projekcie. 

Making of projektu „KOBIETY DLA KOBIET”

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i otwartość na współpracę firmom: Moda i Kawa A.G. Chwiłkowscy,  Pracownia Krawiecka Exactly M. Korytkowska, Danuta Stempień Mary Kay (makijaż) oraz Marta Krymowska (fryzura) – dziękują panie z nieformalnej grupy - Projekt realizowany był również dzięki gościnności i udostępnieniu pomieszczeń przez firmę RudymOkiem Sylwia Lodzińska, Stowarzyszenie Biały Zdrój (Dorota i Tomek Bukowscy) oraz Zespół Szkół im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim.

Projekt dofinansowany został ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kalisz Pomorski.

Galeria

Making of projektu „KOBIETY DLA KOBIET”

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej