Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zwycięski mecz KPS Czaplinek z siatkarkami z Gryfic

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Zwycięski mecz KPS Czaplinek z siatkarkami z Gryfic

W sobotę 23 października w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku drużyna juniorek KPS Czaplinek rozegrała drugi mecz w wojewódzkiej lidze juniorek w sezonie 2021/2022. Tym razem rywalem były zawodniczki GTS LOMS PLAS Gryfice.

Spotkanie lepiej rozpoczął zespół gości, który wykorzystując naszą słabszą dyspozycję, odskoczył na kilka punktów przewagi. Jednak z biegiem czasu gra naszej drużyny poprawia się, dzięki czemu doganiamy rywalki i rozstrzygamy pierwszego seta na naszą korzyść – relacjonuje Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek.

Drugą partię dziewczęta rozpoczęły lepiej niż pierwszą. Seria trudnych zagrywek Aleksandry Kaczir pozwoliła drużynie z Czaplinka uzyskać w tym secie znaczną przewagę i wygrać go wysoko, pozwalając zdobyć rywalkom jedynie 12 punktów. Trzecia odsłona tego spotkania przypominała pierwszą, z tym że oba zespoły grały bardzo równo do połowy seta. Wtedy to gospodarze uzyskali kilka punktów przewagi i zwyciężli w trzecim secie, kończąc spotkanie wygraną 3:0 (25:20, 25:12, 25:20).

Dziewczynom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach ligowych. Zapraszamy do śledzenia profilu naszego klubu na portalu Facebook dostępnego pod adresem facebook.com/kpsczaplinek, na którym znajdują się m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczowe oraz relacje ze spotkań ligowych – dodaje Łukasz Smoleński.

Zwycięski mecz KPS Czaplinek z siatkarkami z Gryfic

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej