Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Istnieją od 15 lat i tyle samo wydają Kuriera Czaplineckiego

  • Napisane przez  DSI
Istnieją od 15 lat i tyle samo wydają Kuriera Czaplineckiego

We wrześniu 2006 roku, 15 lat temu ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Kurier Czaplinecki. Kilka miesięcy wcześniej powstało stowarzyszenie, które je wydawało. To Stowarzyszenie Przyjaciół Czaplinka. W sobotę członkowie uroczyście obchodzili jubileusz istnienia stowarzyszenia i miesięcznika.

Od samego początku Kurier Czaplinecki jest wydawany bezpłatnie i pojawił się również w wersji elektronicznej na DSI. https://kurierczaplinecki.dsi.net.pl/

23 października spotkanie rozpoczęło się od prezentacji przygotowanej przez Adama Kośmidra, który sprawnie streścił najważniejsze momenty z 15 lat istnienia stowarzyszenia i wydawnictwa. Zarówno członkowie stowarzyszenia jak i zaproszeni goście mogli poznać historię działalności i redaktorów tworzących Kuriera Czaplineckiego.

W kolejnym punkcie obecni na spotkaniu Katarzyna Szlońska-Getka, Sekretarz Powiatu Drawskiego oraz Zbigniew Dudor, Członek Zarządu Powiatu Drawskiego w imieniu własnym oraz Starostu Drawskiego złożyli gratulacji oraz wręczyli podziękowania za pracę stowarzyszenia. Pracy stowarzyszeniu gratulował także obecny na spotkaniu Zdzisław Andziak, Prezes Henrykowskiego Stowarzyszenia w Siemczynie. Po części oficjalnej był czas na rozmowy i dyskusję.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z rozmów z uczestnikami uroczystości.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej