Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trudna sytuacja mieszkańców Przytonia. Brak prądu już od początku

  • Napisane przez  DSI
Trudna sytuacja mieszkańców Przytonia. Brak prądu już od początku

Trwają sile wiatry powodujące masowe szkody, przewracanie drzew i łamanie konarów. W tej sprawie większość z mieszkańców otrzymywała wcześnie powiadomienia w postaci smsów oraz komunikatów w mediach. Trudno się jednak przygotować na długotrwały brak prądu.

Jak informują DSI mieszkańcy Przytonia jest tam trudna sytuacja. Nie mają oni bowiem prądu od samego początku, czyli od południa 21 października. Wielokrotnie próbowali się coś dowiedzieć u odpowiednich służb energetycznych, jednak w każdym przypadku obsługiwani są przez automaty lub następuje rozłączenie połączenia.

Mieszkańcy próbują się organizować i załatwiać agregaty do ogrzewania i gotowania.

  • Brak prądu jest również od 19. w miejscowościach: Czarne Wielkie i Stare Gonnne, Chłopowo, Chłopówko, Gwiazdowo, Polne, Tarmno, Trzemienko, Uradz, Borne, Dołgie, Jutrosin, Przytoń, Rydzewo, Tęczyn, Węglin.

Aktualizacja: Na mapie awaryjnych wyłączeń prądu pojawiła się informacja, że prąd w rejonie Przytonia ma wrócić około 24.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej