Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wystawa „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” wyruszyła w podróż. Siemczyno pierwsze na trasie

  • Napisane przez  DSI
Fot. z wernisażu w Drawsku Pomorskim Fot. z wernisażu w Drawsku Pomorskim

Po wernisażu wystawy fotografów i fotografików  „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” w Drawsku Pomorskim to Pałac w Siemczynie będzie pierwszym miejscem gdzie będzie można zobaczyć najpiękniejsze fotografie Pojezierza Drawskiego.

Wystawę w Siemczynie udało się zorganizować DSI oraz STYLBET dzięki współpracy z Burmistrzem Czaplinka oraz Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie.

Otwarcie wystawy odbędzie się w sobotę 16 października o 16:40 i będzie ona częścią większej całości jaką są V Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa 2021 oraz XLVII Henrykowskie Spotkania Kulturalne w Siemczynie.

Oprócz pięknych fotografii będzie można wziąć udział w prezentacji Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie pn. Cyfryzacja obiektów zabytkowych oraz wziąć udział w koncercie zespołu "Dawna Śpiewka"

O wystawie „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Są to najpiękniejsze prace nadesłane przez fotografów i fotografików. Spośród 270 prac organizatorzy Drawskie Strony Internetowe oraz STYLBET wybrali najpiękniejszych 30.

Przez dwa tygodnie wystawę można było oglądać w Drawsku Pomorskim, teraz trafiła ona do gminy Czaplinek. Dalej w podróż wyruszy do Kalisza Pomorskiego i Złocieńca.

Partnerami projektu są Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Janusz Garbacz – Burmistrz Kalisza Pomorskiego, Krzysztof Czerwiński – Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Krzysztof Za charzewski – Burmistrz Złocieńca

Poniżej prezentujemy autorską relację filmową Tadeusza Brożka z wernisażu w Drawsku Pomorskim

Wystawa „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” wyruszyła w podróż. Siemczyno pierwsze na trasie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej