Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

"Aparatki" powoli kończą projekt. Finał już 12 października

  • Napisane przez  Aneta Olszacka
"Aparatki" powoli kończą projekt. Finał już 12 października

Dobiega końca inicjatywa „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”. To bardzo ciekawy projekt angażujący społeczność lokalną realizowany jest przez nieformalną grupę „APARATKI”  w składzie Aneta Olszacka, Bernadetta Klimczak, Joanna Maras, Magdalena Dąbrowska i Sylwia Lodzińska.

Inicjatywa realizowana na terenie gminy Kalisz Pomorski, dofinansowana ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021” (w naborze inicjatyw prowadzonym przez M-GOK w Kaliszu Pomorskim).

Działania zainspirowane zostały pracami światowej sławy artystki Irine Werning. Po sesjach zdjęciowych, pełnych wzruszeń i  radosnych emocji, rozpoczęły się przygotowania do finału projektu, który obędzie się 12 października br o godz. 18.00 w kaliskim pałacu. Podczas finału zaprezentowana zostanie wystawa przedstawiająca sąsiadujące ze sobą fotografie tej samej osoby w podobnej pozie, w tym samym lub podobnym miejscu lecz po upływie lat.

Wernisaż połączony będzie z koncertem , którego repertuar powstał w oparciu propozycje utworów z lat szkolnych zgłoszonych przez  uczestników projektu.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej