Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła, ocieplenia w budynkach wielorodzinnych – pilotaż w naszym powiecie. Propozycja dla wspólnot

  • Napisane przez  DSI
Dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła, ocieplenia w budynkach wielorodzinnych – pilotaż w naszym powiecie. Propozycja dla wspólnot

Dofinansowanie dla wspólnot mieszkaniowych z powiatu drawskiego na „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – pilotaż” na terenie województwa zachodniopomorskiego.

W 2021 roku na terenie województwa zachodniopomorskiego ruszył pilotażowy program dla wspólnot mieszkaniowych i osób fizycznych będących właścicielami lokali mieszkalnych na poprawie efektywności energetycznej w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych (ocieplenie budynków, wymianę okien i drzwi) oraz wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe i instalację centralnego ogrzewania. Program skierowany jest do osób fizycznych - właścicieli /współwłaścicieli lokali mieszkalnych oraz do wspólnot mieszkaniowych w budynkach wielorodzinnych mieszczących od 3 do 20 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

Dzięki współpracy ze specjalistą jedna ze wspólnot już otrzymała dofinansowanie na ocieplenie budynku inna na likwidację starych pieców oraz zmianę sposobu ogrzewania lokali na indywidualne ogrzewanie gazowe. Kolejne wspólnoty oczekują na decyzję zarządu WFOŚ w Szczecinie.

Osoby/wspólnoty zainteresowane uzyskaniem dofinansowania zapraszam do kontaktu: Kamila Marczewska-Cygan tel. 601 45 67 67 (po 16.00) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pula środków w programie pilotażowym jest ograniczona.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej