Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Bieg Wilczym Tropem dla każdego. Fotorelacja z V edycji

  • Napisane przez  DSI za Maciej Słomka
Fot. AP, MS Fot. AP, MS

Odbyła się V edycja „BIEGU WILCZYM TROPEM”. Jak zwykle sportowcy spotkali się na terenie ”Leśnej Szkoły pod Dębami”.

To tutaj od kilku lat przybywamy  aby rywalizować w pięknych okolicznościach przyrody. Zawody rozpoczynają biegi dzieci i młodzieży, waleczni,  ambitni docierają do mety. W nagrodę  korzystają z zamków dmuchanych, uczestniczą w grach i zabawach, tym samym aktywnie spędzają czas – relacjonuje Maciej Słomka.

Także biegi dla dorosłych na dystansach 5,5 km oraz 11km, mają swoich miłośników. Niektórzy przyjechali do Świerczyny już kolejny raz i powtarzają, że chętnie będą biegać w tych lasach w kolejnych latach. 

Podczas sportowej imprezy stowarzyszenie Nasza Świerczyna uczestnikom i gościom zaoferowało pożywną zupę, kiełbaski, ciasto i owoce.

„Bieg Wilczym Tropem” Stowarzyszenie organizuje wspólnie z Nadleśnictwem Świerczyna. Środki na ten cel organizatorzy pozyskali z Powiatu Drawskiego oraz gminy Wierzchowo.

Naszą inicjatywę wsparły także  firmy „Future” P. Andrzeja Mikulskiego, Firma „Kaskada” P. Zbigniewa Katrycza, Zakład Stolarski P. Edwarda Szczerbali, Apteka „Pastylka„ z Wierzchowa, Zakład Przemysłu Drzewnego w Świerczynie. Wielkie podziękowania  kierujemy do Pracowników Nadleśnictwa Świerczyna, do strażaków  OSP Świerczyna oraz członków UKS „Lider” działającym przy ZS w Świerczynie za pracę podczas imprezy. Dziękujemy także Panu Kamilowi i Pani Izie na doskonałą opiekę medyczną, oraz fotografom za uwiecznienie biegu Panu Arturowi, Panu Grzegorzowi, Panu Arkowi, oraz Pani Małgorzacie. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli nas w organizacji. Ogromne podziękowania kieruję do członków Stowarzyszenia „Nasza Świerczyna” Dzięki zaangażowaniu i doskonałej współpracy mogliśmy przeprowadzić  Nasz Bieg – podsumował Maciej Słomka

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej