Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Cashback AliExpress Polska - Na czym polega?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Obraz Maria_Domnina z Pixabay Obraz Maria_Domnina z Pixabay

Termin cashback oznacza zwrot części pieniędzy. System Cashback pozwala odzyskać część pieniędzy wydanych online. Ta określona część jest wyrażona zazwyczaj w procencie, ponieważ to procent jest najpopularniejszym miernikiem części wartości. Usługa zwrotu gotówki działa w następujący sposób: klikasz specjalny link partnerski i kupujesz pożądane produkty na AliExpress. Po dostarczeniu produktów część kosztów zostanie zwrócona na Twoje konto klienta. Następnie możesz wypłacić swoje pieniądze i cieszyć się z zaoszczędzonych środków.

Cashback serwis pozwala każdemu, kto robi zakupy na rynku AliExpress, kupować rzeczy w bardziej opłacalny sposób, niezależnie od kraju, w którym mieszka. Wielkość cashbacku zależy od liczby, a także wartości zakupów. Im więcej kupujesz, tym większy zwrot pieniędzy możesz uzyskać.

Jak skorzystać z opcji Cashback w AliExpress?

Popularną metodą, dzięki której możemy skorzystać z opcji Cashback na AliExpress jest wykorzystanie aplikacji takich jak Letyshops. Aplikację taką możemy zainstalować w naszej przeglądarce i wszystko potoczy się w pełni automatyczny sposób. Wtyczka pozwala zidentyfikować się jako uczestnik programu partnerskiego i uwzględnić kwotę zakupu, aby uzyskać dodatkowy rabat w postaci cashbacku.

Często w takich programach partnerskich stosuje się dodatkowe kody promocyjne. Dzięki nim możesz uzyskać największy możliwy rabat na Twoje zamówienie. Zakupów można dokonywać w dowolnym czasie i w dowolnej ilości w sklepach online. Podstawowym warunkiem uzyskania cashbacku jest naciśnięcie przycisku potwierdzającego opłacenie zamówienia po jego otrzymaniu lub automatyczne zaksięgowanie kwoty na koncie sprzedawcy po zakończeniu transakcji.

Jak działa usługa zwrotu gotówki, czyli Cashback w AliExpress?

Aby móc otrzymywać rabat, korzystając ze wtyczki zainstalowanej w przeglądarce, należy wykonać proste kroki:

●     Wybierz program gwarantujący usługę zwrotu gotówki w AliExpress (może to być Letyshops)

●     Zainstaluj i aktywuj wtyczkę w swojej przeglądarce

●     Aktywuj wtyczkę i zacznij dokonywać zakupów w sklepach online

●     Wypłać zaoszczędzone środki ze swojego konta

Jak widać, oszczędzanie na zakupach w AliExpress jest naprawdę bardzo łatwe. Wystarczy raz wybrać rzetelną firmę i po sprawdzeniu jej wiarygodności zarejestrować się w serwisie. Po wejściu na swoje konto i pobraniu specjalnej wtyczki, która instaluje się automatycznie i szybko możesz dokonywać swoje pierwsze zakupy. Później nie musisz niczego monitorować, usługa zwrotu gotówki będzie działała zawsze, dopóki nie usuniesz swojego konta lub wtyczki z przeglądarki.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej