Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mundurowe stoiska w Czaplinku. To na 30-lecie istnienia Straży Miejskiej

  • Napisał 
Fot. ZSP Czaplinek, Policja, kpt. J. Gradek, SM Czaplinek Fot. ZSP Czaplinek, Policja, kpt. J. Gradek, SM Czaplinek

Bezzałogowe statki powietrzne, wozy opancerzone, bojowe pojazdy strażackie i radiowozy służb mundurowych można było oglądać w piątek w Czaplinku. To wszystko z okazji 30. lat istnienia Straży Miejskiej w Czaplinku.

Straż Miejska w Czaplinku po raz drugi zorganizowała piknik służb mundurowych pn. „Razem Bezpieczniej”.  27 sierpnia od 10. do 14. na rynku miejskim w Czaplinku odwiedzający mogli zapoznać się ze stoiskami wielu służb mundurowych. Swoje stoiska prezentowali przedstawiciele nadleśnictwa, policji, służby więziennej, straży pożarnej, wojska i oczywiście świętujący swój dzień strażnicy miejscy.

W trakcie pikniku punktualnie o godzinie 12. uruchomione zostały syreny wozów.  W ten sposób oddano cześć za tych co zginęli na służbie i podczas wykonywania czynności służbowych na terenie Kraju i poza Jego granicami.

Dziękuję wszystkim za udział w Pikniku Służb Mundurowych. Uśmiechnięte buzie najmłodszych są dla mnie najlepsza nagrodą. Dziękuję służbom które zaszczyciły swoją obecnością Czaplinek. Superrrr zakończenie lata – podsumował Komendant Straży Miejskiej Krzysztof Leśniowski.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej