Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Przedłużanie rzęs jaka metoda najlepsza?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Przedłużanie rzęs jaka metoda najlepsza?

Każda kobieta pragnie czuć się powabnie i zwracać na siebie uwagę. Uwielbiasz podkreślać swoje walory, by uwydatnić piękno, które w Tobie drzemie. Najbardziej zauważalnym miejscem na twarzy są oczy. To one najbardziej przykuwają wzrok oraz mówią najwięcej o drugiej osobie. Dlatego też tak dużo czasu poświęcasz na dbanie o nie. Bardzo częstą praktyką jest również przedłużanie rzęs. Jaką metodę wybrać?

Przedłużanie rzęs — metody

Istnieje kilka sposobów na sprawienie, że rzęsy staną się dłuższe. Każda z nich polega na odpowiednim modelowaniu włosków, czyli optycznym zwiększeniu ich objętości. Sprowadza się to głównie do podkręcenia ich do góry. Dodatkowo zaczesuje się je w taki sposób, by miały równe odstępy. Dzięki temu wyglądają na gęstsze oraz ładnie ułożone. Jednak wiele kobiet pragnie jeszcze piękniejszych rzęs i bardziej zdumiewających efektów. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać ze specjalistycznej stylizacji, która polega na doklejaniu do naturalnych rzęs kępki lub pojedynczych włosków syntetycznych.

Zjawiskowa objętość — poznaj metody mega powiększenia rzęs

Jeśli interesuje Cię mocne i prawdziwie zjawiskowe zwiększenie objętości Twoich rzęs zaleca się metodę mega volume. Takie rozwiązanie zaleca się szczególnie osobom, posiadającym mocne i grube włoski. Jest to ważne, gdyż wtedy cała stylizacja będzie się solidnie trzymać. W tym wypadku mamy do czynienia z przedłużaniem rzęs, które zakłada doklejenie do pojedynczej rzęs całej kępki syntetycznych włosków. Dzięki temu już natychmiast dochodzi do realnego zwiększenia ich objętości. Nie jest to zatem optyczny trick. Wszystko zawiera się w dodaniu konkretnej ilości sztucznie wytworzonych rzęs. Na podobnej zasadzie opierają się metody hollywood volume oraz russian volume.

Poznaj metodę 2d i 3d - delikatne przedłużenie dla osób z rzadszymi rzęsami

Dla osób, które chcą przedłużyć swoje rzęsy jedynie odrobinę, idealna będzie metoda 2d lub 3d. Jest to świetna propozycja dla pań, posiadających rzadsze włoski. W tym przypadku metody te polegają na doklejeniu do jednego prawdziwego, dwóch lub trzech sztucznych, syntetycznych dodatków. Wtedy, z pewnością efekt będzie zauważalny, lecz nie inwazyjny. Jeśli jednak zależy Ci na wyjściu pośrednim i posiadasz dość gęste rzęsy, zdecydowanie powinnaś skorzystać z metody 1:1. W ten sposób zauważysz ogromną różnicę, dodając do każdego naturalnego, po jednym sztucznym włosku.

Wyposaż się w profesjonalne akcesoria kosmetyczne

Jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej kobieco, potrzebujesz odpowiednich metod, dobranych do Twojej urody. Jednocześnie, musisz wyposażyć się w produkty, które pozwolą Ci cieszyć się z efektu. W tym celu koniecznie odwiedź allebeauty.pl. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przedłużenia rzęs.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej