Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Miss Pomorza Zachodniego Agnieszka Suszkiewicz gościnnie podczas wydarzeń w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  DSI
Fot. Agnieszka Suszkiewicz Fot. Agnieszka Suszkiewicz

Na sobotę, 28 sierpnia w Drawsku Pomorskim przygotowano sporo wydarzeń. Większość z nich będzie się działa w Parku Chopina.

Słynna SELEKCJA a do tego SELEKCJA JUNIOR

Już o 13. dzięki współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego, majora Arkadiusza Kupsa reprezentującego organizację Combat56 i przedstawicieli Wojskowego Klubu Sportowego "Poligon Drawski” odbędzie się SELEKCJA JUNIOR.

W Drawsku Pomorskim rozegrany zostanie wstępny etap popularnego programu telewizyjnego SELECKCJA. Do miasta przyjadą śmiałkowie z różnych stron Polski, którzy będą zmagali się z ekstremalnymi zadaniami przygotowanymi przez majora Kupsa. Najlepsi z nich udadzą się na poligon drawski, gdzie przez kilka dni będą zmagali się z kolejnymi zadaniami,.

Na terenie drawskiego Parku Chopina rozegrana zostanie również SELEKCJA JUNIOR – to wydarzenie, które jest organizowane po raz pierwszy w Polsce. Młodzi mieszkańcy będą mogli rywalizować na specjalnie przygotowanym torze pod okiem specjalistów z programu SELEKCJA i wojskowych z klubu sportowego „Poligon Drawski”.

Również wieczór zapowiada się ciekawie. Właśnie wtedy na scenie pojawi się Agnieszka Szuszkiewicz, która zdobyła koronę Mis Pomorza Zachodniego i reprezentowała nasz region i Drawsko Pomorskie w finale Miss Polski.

Chciałabym Was serdecznie zaprosić już w tę sobotę do mojego rodzinnego miasta. Drawsko Pomorskie  godzina 19:00. Będę miała przyjemność wyjść na scenę opowiedzieć Wam o mojej przygodzie! Więcej nie zdradzę – zaprasza piękna drawszczanka.

Po spotkaniu z Agnieszką Ośrodek Kultury przygotował spotkanie z hip-hopem i rapem. Na cenie wystąpią TKM i VERBA, a później dyskotekę poprowadzi DJ TOM45 z projektu Deep Sesje.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej