Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kiełbaski, ciasta i tradycyjny smalec z ogórkiem. Tak powinny wyglądać osiedlowe spotkania lokalnej społeczności

  • Napisane przez  DSI za Maria Soroka
Kiełbaski, ciasta i tradycyjny smalec z ogórkiem. Tak powinny wyglądać osiedlowe spotkania lokalnej społeczności

W sobotnie popołudnie 21 sierpnia na Osiedlu „Świt” w Kaliszu Pomorskim odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Samorząd Mieszkańców nr 3 w Kaliszu Pomorskim.

Impreza została sfinansowana ze środków budżetu gminy Kalisz Pomorski – informuje Maria Sroka

Piękna słoneczna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie dzieci i dorosłych. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z zabaw animacyjnych, konkurencji sportowych z atrakcyjnymi nagrodami oraz darmowego poczęstunku. Były kiełbaski, słodycze, ciasta, a także chleb ze smalcem i tradycyjny ogórek kiszony.

Osiedle „Świt” zmieniło się na kilka godzin w kolorowy, wesoły i gwarny plac zabaw co bardzo ucieszyło organizatorów. Celem imprezy była integracja mieszkańców oraz zacieśnianie więzi między całymi rodzinami.

Dziękujemy bardzo, że tak licznie przybyliście Państwo na festyn i chętnie włączaliście się do zabawy. Bez Waszego udziału nie mógłby się on odbyć. Gorąco dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji imprezy. W ramach nieodpłatnej pomocy wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili: Stowarzyszenie Morsów „LODOŁAMACZE” z Kalisza Pomorskiego, Dorota Lewandowska – sklep LEWIATAN w Kaliszu Pomorskim, Adam Stąporek, Edward Bejnarowicz, Aneta Olszacka oraz Magdalena Dąbrowska podsumowały Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 3 w Kaliszu Pomorskim Maria Sroka wraz z Zarządem w osobach: Grażyna Kowalska, Jolanta Nowak i Maria Pawluczuk

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej