Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Miss Polski 2021: Agnieszka powalczy o koronę najpiękniejszej Polki. Oglądaj w piątek

  • Napisane przez  DSI
Fot. Archiwum Agnieszki Szuszkiewicz Fot. Archiwum Agnieszki Szuszkiewicz

24 dziewczyny, uczestniczki 32. Narodowego Konkursu Piękności. W piątek 20 sierpnia rywalizować będą o tytuł najpiękniejszej Polki. Która z nich sięgnie po koronę Miss Polski?

Agnieszka Szuszkiewicz, drawszczanka ma 19 lat i postanowiła zawalczyć o koronę MISS POMORZA ZACHODNIEGO 2021. Gala finałowa odbyła się 7 lipca w Szczecinie, a Agnieszka wygrała. Kilka dni później najpiękniejsza na pomorzu zachodnim zakwalifikowała się do finału Miss Polski 2021

„Mam 19 lat. Uczę się w technikum logistycznym w Szczecinie. Chciałbym zostać projektantką wnętrz lub architektem. Na co dzień interesuję się biznesem w mediach społecznościowych oraz motywacją. Zaczęłam pisać motywacyjną książkę, aby wesprzeć kobiety i pokazać im, że są wyjątkowe! Moją pasją jest pieczenie. Interesuję się zwierzętami. Sama posiadam dwa buldożki francuskie” – czytamy w informacji stronie telewizji Polsat


Przez ostatni czas Agnieszka była na zgrupowaniu w Nowym Sączy. Tam finalistki przygotowywały się do finału konkursu.

Transmisja z gali finałowej Miss Polski 2021 na żywo w piątek 20 sierpnia od godz. 20:00 w Polsacie. Anna-Maria Jaromin – Miss Polski 2020 przekaże koronę swojej następczyni.
Jurorzy przyznają tez tytuł 1,2,3 i 4 wicemiss. W jury zasiadają Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Viki Gabor, Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska , Magdalena Kasiborska, Anna-Maria Jaromin. Finałową galę poprowadzi Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska – jedna z sióstr ADiHD. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah i Viki Gabor oraz Ania Karwan i Nick Sincler.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej