Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kawa do biura – jak wybrać najlepszą?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Kawa do biura – jak wybrać najlepszą?

Istnieje kilka elementów wyposażenia biura, bez których trudno wyobrazić sobie wydajną pracę. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o sprzęt elektroniczny czy przybory piśmiennicze – budynek biurowy z prawdziwego zdarzenia nie może obyć się bez ekspresu do kawy oraz samej kawy, która powinna smakować każdemu pracownikowi i pobudzać ich do jeszcze cięższego wysiłku. Pozostaje jednak pytanie, po jaką kawę sięgnąć? Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Podpowiadamy.

Kawa w biurze – dlaczego „must have”?

Motywacja pracowników to jeden z najbardziej kluczowych elementów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, ponieważ pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki i umacniać pozycję firmy na rynku. Konkurencja jest bardzo zacięta, dlatego swoim pracownikom warto zapewnić wysokiej jakości kawę – aromatyczny napój z pewnością pobudzi nie tylko kubki smakowe, ale przede wszystkim wydajność. Co ważne, nie chodzi tylko i wyłącznie o pobudzenie fizyczne poprzez kofeinę zawartą w ziarnach kawy – jest to też idealny pretekst do odejścia od ekranu monitora i zrobienie sobie chwili przerwy na regenerację. Kawa do biura to zatem absolutny „must have” i nie warto na niej oszczędzać.

Kawa do biura – mielona czy ziarnista?

To podstawowe pytanie, które zadaje sobie wielu pracodawców. Coraz więcej pomieszczeń socjalnych w budynkach biurowych wyposażonych jest w nowoczesne ekspresy ciśnieniowe, które z kolei posiadają wbudowane młynki. To stwarza okazję do zakupu kawy ziarnistej, która świeżo po zmieleniu smakuje wyjątkowo aromatycznie i napawa energią na resztę dnia. Jeśli jednak w biurze znajduje się jedynie ekspres przelewowy – nic straconego. Wystarczy zamówić zapas kawy mielonej ze sprawdzonego sklepu internetowego, gdzie mamy pewność, że produkty trafiają do sprzedaży niedługo po zmieleniu i przechowywane są w odpowiednich warunkach. Więcej o tym można przeczytać w serwisie Polski Portal.

Kawa do biura – rodzaj ziaren

Po jaki rodzaj kawy sięgnąć? To kolejna zagwozdka, na jaką musimy znaleźć odpowiedź. Bardzo popularnym rozwiązaniem okazuje się Arabica, która wyróżnia się głębokim smakiem i aromatem, dzięki czemu trafia w gusta wielu smakoszów kawy. Arabica często jest jednak mieszana z innym rodzajem kawy – Robustą – która nie posiada tak intensywnie wyczuwalnych walorów smakowych, jednak w połączeniu z Arabicą tworzy mieszankę do zadań specjalnych. Można też pokusić się o zakup kawy bezkofeinowej, która z pewnością stanie się ulubionym napojem osób, które stronią od kofeiny. O rodzajach kawy idealnej do biura można dowiedzieć się nieco więcej na portalu Polskie Newsy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej