Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rozpoczął się PARK Drawski Festiwal Teatrów Ulicznych – Zdjęcia

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszego dnia. Festiwal PARK rozpoczął się od powitania przez Ireneusza Kabata, Zastępcę Burmistrza Drawska Pomorskiego, Jolantę Pluto – Prądzyńską, Dyrektora Ośrodka Kultury i jej zastępczynię Renatę Żołądkiewicz.  

Pierwszym spektaklem był ten przygotowany przez dzieci ze świetlic z gminy Drawsko Pomorskie, które pracowały nad nim się w ramach jednego z projektów prowadzonych przez drawski ośrodek kultury.

Chwilę później widzów bawił Teatr na Walizkach z Wrocławia. Widzowie mogli go zobaczyć tego dnia dwa razy.  Kolejny teatr, który przyjechał do Drawska Pomorskiego i wystąpił w piątek to Teatr Maska z Krakowa. Pośród parkowych drzew zobaczyć można było grę teatru Małe Mi z Łodzi.

O godzinie 19. Odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w ramach konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę w Drawsku Pomorskim, na który zgłoszono rekordową ilość ponad 250 prac.

Później już po zachodzie słońca widzowie oglądali komedię dell’arte Teatru Tęcza ze Słupska oraz widowisko Teatru Snów z Gdańska.

Przed widzami jeszcze dwa dni wydarzeń.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej