Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wizyta Policji i Sanepidu na obozie językowym w Siemczynie

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Wizyta Policji i Sanepidu na obozie językowym w Siemczynie

Funkcjonariusze Policji w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” spotkali się z dziećmi z obozu językowego w Siemczynie i porozmawiali o ich bezpieczeństwie w trakcie letniego wypoczynku.

O bezpieczeństwo dzieci w trakcie wakacji troszczą się nie tylko rodzice, ale także funkcjonariusze wszystkich służb ratunkowych. Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, jednakże należy pamiętać, aby zabrać na podwórko również zdrowy rozsądek.

Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku zarówno nad woda, jak i w lesie czy też domowej okolicy. Funkcjonariusze wytłumaczyli jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych i gdzie szukać pomocy, przypominając o numerach alarmowych i sposobie informowania służb o zagrożeniu w jakim się znaleźli. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie wykazując się dużą wiedzą i mądrymi spostrzeżeniami.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej