Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Będzie sporo atrakcji w ten weekend – Sprawdź co ciekawego się wydarzy

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Nie będzie nudy. Tak można określić wydarzenia w ten weekend. Zobacz co ciekawego zaplanowano i na co warto się wybrać. Na końcu artykułu znajdziecie plakaty wydarzeń.

Dni Czaplinka

W piątek 16 lipca będzie się działo w strefie relaksu na nadbrzeżu drawskim. Na 19:00 Zaplanowano zabawę z DJ Borsukiem, a o 20:00 koncert zespołu Boys & Szpilki.  Wcześniej spotkać się będzie można w amfiteatrze z gniazdami stand up.

17 lipca o 9. Na plaży miejskiej w Czaplinku rozpoczną się otwarte mistrzostwa Czaplinka o puchar burmistrza w siatkówce plażowej kobiet. Godzinę później WOPR będzie prezentował działania edukacyjne. Po południu o 17:30 odbędzie się festiwal kolorów, a wcześniej na Ośrodku Sportów Wodnych o 14. Zorganizowana zostanie Parada Jachtów. O 19. Spodziewajcie się w strefie relaksu pierwszego Czaplinek Rap Festiwal.

W niedzielę o 13:00 dla dzieci organizator CZOK przygotował Teatrzyk pt. „Baśń o Sobotniej Górze”. W poniedziałek zagra kabaret Paranienormalni.

Rajd Rowerowy do Drawieńskiego Parku Narodowego

Drawski Oddział PTTK w ten weekend zaprosił amatorów turystyki kolarskiej na rajd rowerowy do Drawieńskiego Parku Narodowego. Rozpoczyna się on w piątek 16 lipca i potrwa do niedzieli. Do przejechania jest około 165 km.

Koncert "Byle do Góry"

W „starym” Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim będzie można się spotkać z piosenką turystyczną i poezją śpiewaną. Wystąpi tam bowiem zespół Byle Do Góry.  Koncert w piątek 19:00.

Złocienieckie mistrzostwa gry w BINGO

W ramach Złocienieckich Inicjatyw Kulturalnych organizowana jest pierwsza edycji mistrzostw gry w bingo. Obędzie się ona w Darskowie 17 lipca o 11.

Świat Legend Ziemi Drawskiej - Jarosław Leszczełowski

W sobotę, 17 lipca o 17. Biblioteka w Drawsku Pomorskim zaprasza na spotkanie z regionalistą i autorem książek Jarosławem Leszczełowskim. Będzie o legendach ziemi drawskiej.

Święto Wody

Sportowe emocje w Żabinku planuje Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie. Odbędzie się tam kolejna edycja Święta Wody pn. Imperium Smoków. Start 17 lipca o 10.

Koncert Magdalena Kucharska z Wojciechem Kucharskim

W piętek będzie można również posłuchać na żywo duetu Magdaleny Kucharskiej z Wojciechem Kucharskim. To  pierwszy z cyklu wakacyjnych koncertów na Artystycznym Podwórku ZOK. Koncert 16 lipca – start godzina 20:00

Plenerowa gra planszowa w Kaliszu Pomorskim

Przez cały tydzień w Kaliszu Pomorskim odbywają się zabawy i zajęcia organizowane przez MGOK w Kaliszu Pomorskim. Na piątek zaplanowano plenerową grę planszową „Na morzu”. Start o godzinie 10:00

Warsztaty z robotyki i programowania

W bibliotekach wiejskich w gminie Drawsko Pomorskie zaplanowano warsztaty z robotyki i programowania dla dzieci. TO ciekawe zajęcia. Ilość miejsc jest ograniczona

Radość bez granic

W Budowie 18 lipca przygotowane zostały zabawy i warsztaty dla najmłodszych. Będą bańki, zamek dmuchany i inne atrakcje. Budowo od 15:30 do 17:00

Bezpieczne wakacje w Drawsku Pomorskim

Na plaży miejskiej nad jeziorem Okra w Drawsku Pomorskim 17 lipca odbędzie się wydarzenie „Bezpieczne Wakacje Drawsko Pomorskie 2021” Zaplanowane są przeróżne atrakcje, dzięki którym poszerzą wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Będzie możliwość między innymi obejrzenia pokazów sprzętu Państwowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim oraz Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Od 10:00 do 12:00 przewidziane są również bezpłatne przejażdżki motorówką WOPR po jeziorze. 

Jesteś organizatorem, a nie poinformowaliśmy o Twoim wydarzeniu ? Odezwij się do nas.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej