Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W Kaliszu Pomorskim siedem projektów w ramach inicjatyw lokalnych

  • Napisane przez  MGOK
W Kaliszu Pomorskim siedem projektów w ramach inicjatyw lokalnych

23 czerwca odbyły się obrady komisji projektowej w sprawie dofinansowania wniosków w projekcie „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” realizowanym w ramach  programu Narodowego Centrum Kultury „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021” ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


Grupy nieformalne i organizacje działające na terenie gminy Kalisz Pomorski złożyły w sumie siedem wniosków/projektów dotyczących działań kulturalnych, które realizowane będą od początku sierpnia do połowy października. Komisja oceniająca złożone wnioski (obradująca w składzie: animator NCK, przedstawiciele M-GOK i UM w Kaliszu Pomorskim, wnioskodawcy) – po przedyskutowaniu ich treści i wprowadzeniu kilku, niewielkich korekt budżetowych –  jednomyślnie zgodziła się na przyznanie pełnego dofinansowania każdemu z zakwalifikowanych projektów.

Druga część zadania „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” polegająca na ścisłej współpracy wnioskodawców z M-GOK w Kaliszu Pomorskim w celu realizacji zaplanowanych działań kulturalnych na terenie gminy, dofinansowana zostanie na kwotę 23 100 zł (w tym wkład własny M-GOK). Po uzyskaniu oficjalnego potwierdzenia ze strony NCK, do publicznej wiadomości podane zostaną wszystkie szczegóły dot. planowanych działań oraz ich harmonogram.

Wszystkie niezbędne informacje, dokumenty i materiały dot. realizacji zadania „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” udzielane są jego uczestnikom przez koordynatora projektu Piotra Bejnarowicza lub dostępne będą w czytelni internetowej Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim.

UWAGA: Wszyscy beneficjenci (reprezentowani przez wskazanych we wnioskach liderów grup nieformalnych) zobowiązani są do podpisania porozumienia o współpracy z M-GOK w Kaliszu Pomorskim, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.06.2021 r.  

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej