Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Urząd zmienia opłatę za jazdę po byłym lotnisku. Decyzja jest mocno komentowana

  • Napisane przez  DSI
Urząd zmienia opłatę za jazdę po byłym lotnisku. Decyzja jest mocno komentowana

W Czaplinku Radny Tomasz Marciniak domagał się rozwiązania kwestii zakłócania spokoju mieszkańców Broczyna. Jak wskazywał powodem jest uciążliwe użytkowanie byłego lotniska w celu uprawiania sportów motorowych. Interpelację radny w tej sprawie składał dwukrotnie.

W tej sprawie Radny Tomasz Marciniak i Burmistrz Marcin Naruszewicz dość ostro dyskutowali pisemnie na ten temat. Być może efektem tego Burmistrz Czaplinka zmienił zarządzenie w sprawie opłat za korzystanie z obiektu.

Podstawową opłatę za wjazd pojazdem o napędzie silnikowym za jeden dzień podniesiono o 100%. Od 2019 roku wynosiła ona 40 zł za dzień. Teraz będzie to 80 zł za ten sam okres czasu.

Urząd zmienia opłatę za jazdę po byłym lotnisku. Decyzja jest mocno komentowana

Pozostałe opłaty pozostały praktycznie bez zmian. Czy wpłynie to na częstotliwość użytkowania obiektu? W tej sprawie głos zabrali internauci pod informacją urzędu.

Z jednej strony są komentarze,  że jest drogo i fani sportów przeniosą się na ulice miejscowości. Inni jeszcze wskazują, że to lepiej niż miałoby zostać całkowicie zamknięte. Kolejne osoby piszą, że to dalej nie jest wysoka opłata.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej