Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko Biega już w ten weekend. Urząd wznawia kultową już imprezę

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Już w najbliższa niedziele ratusz w Drawsku Pomorskim zaprasza na wydarzenie sportowe Drawsko Biega, które organizowane jest przez Burmistrza Drawska Pomorskiego. To wyjątkowy bieg, który na stałe wpisał się w kalendarz sportowych wydarzeń w regionie. 

Bieg ma formułę rekreacyjną i nie jest wyścigiem. W niedzielę na boisku Orlik od godz. 10-tej będą trwały zapisy do biegu. O godz. 10.45 rozpocznie się rozgrzewka, a o godz. 11-stej nastąpi start biegu. Trasa biegu prowadzi z Parku Chopina – ścieżką zdrowia na plaże miejska nad jezioro Okra.

Po krótkim odpoczynku grupa biegaczy powróci ścieżką zdrowia na przystań kajakową przy ul. Staszica. Tam odbędzie się integracyjne ognisko. Nad całością oprawy i dopingiem dla zawodników będzie czuwał sportowiec Jankowa Mariusz Rufkiewicz.

Dla pierwszych 350 osób przygotowane zostały okolicznościowe medale. Dyplom za udział otrzyma również najstarszy i najmłodszy zawodnik na wydarzeniu oraz najliczniejsza rodzina!

Zdjęcia z poprzednich edycji:

2019

2018

2017

2016

 

2015

2014

2013

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej