Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W czwartek debata na temat obwodnicy w Złocieńcu. Na słupach apel przeciwników

  • Napisane przez  DSI
W czwartek debata na temat obwodnicy w Złocieńcu. Na słupach apel przeciwników

Na godzinę 17. w czwartek 20 maja zaplanowana została dyskusja z Burmistrzem Złocieńca dotycząca omówienia wariantów obwodnicy. Burmistrz Krzysztof Zacharzewski chce rozmawiać z mieszkańcami i omówić wszystkie aspekty inwestycji.

Transmisję, gdzie będzie można zadawać pytania znajdziesz również na naszym profilu Facebook. Pojawi się ona chwilę przed 17.

Jednocześnie na słupach w mieście pojawił się apel. Ogłoszenia wiszą np. koło poczty na parkingu i na ul. Mirosławieckiej koła Banku Spółdzielczego. Jak wynika z jego treści jest to apel przeciwników. Czytamy w nim o negatywnych aspektach budowy drogi.

W czwartek debata na temat obwodnicy w Złocieńcu. Na słupach apel przeciwników

Mieszkańcy mają zagłosować w sprawie wyboru wariantu.

Firma, która ustala najlepszy wariant poprosiła mieszkańców o udział w ankiecie.

Jak informują celem inwestycji jest wyznaczenie nowej trasy odcinka drogi krajowej o parametrach klasy GP, poprawa przepustowości, komfortu jazdy i bezpieczeństwa ruchu dla użytkowników dróg, a przede wszystkim całkowite wyprowadzenie ruchu tranzytowego w ciągu dróg krajowych ze Złocieńca, co przełoży się na podniesienie komfortu życia osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie obecnej trasy DK20 a także usprawnienie transportu materiałów drogą lądową i skrócenie przejazdu do miejscowości zlokalizowanych przy DK20.

Przedmiotowa obwodnica Złocieńca w ciągu drogi krajowej nr 20 rozpoczyna swój bieg po stronie zachodniej miejscowości Złocieniec i dowiązana jest do istniejącej DK20, koniec odcinka dowiązano do DK20 po wschodniej stronie miejscowości. Istniejący odcinek DK20, który zastąpiony będzie nowym przebiegiem leży od km ok. 75+400 do km 81+170.

Wygląda na to, że spotkanie w sieci może być bardzo ciekawe.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej