Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Obwodnica w Złocieńcu - jak będzie przebiegać? Są IV warianty

  • Napisane przez  DSI za UM
Obwodnica w Złocieńcu - jak będzie przebiegać? Są IV warianty

Lafrentz Polska opracowuje  na zlecenie GDDKiA Oddział Szczecin temat budowy obwodnicy Złocieńca w ciągu drogi krajowej nr 20 - etap Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami Koncepcji Programowej (STEŚ-R). Aktualnie prowadzona jest akcja informacyjna. Firma chce uzyskać opinię nt. planowanej trasy i proponowanych wariantów.

IV warianty

Obwodnica w Złocieńcu - jak będzie przebiegać? Są IV warianty

Celem inwestycji jest wyznaczenie nowej trasy odcinka drogi krajowej o parametrach klasy GP, poprawa przepustowości, komfortu jazdy i bezpieczeństwa ruchu dla użytkowników dróg, a przede wszystkim całkowite wyprowadzenie ruchu tranzytowego w ciągu dróg krajowych ze Złocieńca, co przełoży się na podniesienie komfortu życia osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie obecnej trasy DK20 a także usprawnienie transportu materiałów drogą lądową i skrócenie przejazdu do miejscowości zlokalizowanych przy DK20. 

Obwodnica w Złocieńcu - jak będzie przebiegać? Są IV warianty

Przedmiotowa obwodnica Złocieńca w ciągu drogi krajowej nr 20 rozpoczyna swój bieg po stronie zachodniej miejscowości Złocieniec i dowiązana jest do istniejącej DK20, koniec odcinka dowiązano do DK20 po wschodniej stronie miejscowości. Istniejący odcinek DK20, który zastąpiony będzie nowym przebiegiem leży od km ok. 75+400 do km 81+170.

Ankietę można wypełnić elektronicznie lub w formie papierowej do dnia 28 maja 2021 r.:

Instrukcja wypełniania ankiety:
1. W przypadku wersji papierowej prosimy czytelnie wypełnić formularz (preferowane wypełnienie drukowanymi literami). 
2. Wybór prosimy zaznaczyć znakiem „x”
3. Formularz można przesłać:
    a. pocztą na adres: Lafrentz Polska Sp. z o.o. ul. Kamiennogórska 22, 60-179 Poznań
    b. mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Przed wypełnieniem formularza opinii prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie 2, dotyczącymi ochrony Państwa danych osobowych.

Przejmowanie nieruchomości pod drogi krajowe - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej