Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zagrają dla Aurelii. Będzie muzyka i goście. Dołącz do akcji

  • Napisane przez  DSI
Zagrają dla Aurelii. Będzie muzyka i goście. Dołącz do akcji

Już kilka ostatnich dni zostało do zakończenia zbiórki charytatywnej dla ciężko chorej Aureli z Mirosławca. U dziewczynki wykryto glejaka, guza na pniu mózgu.

O dziewczynkę walczą mieszkańcy Mirosławca, gdzie 13-latka mieszka i Kalisza Pomorskiego, w którym się uczy. Z ogromnym wsparciem dołączyli do nich mieszkańcy Pojezierza Drawskiego i kraju.

Do zebrania jest jeszcze dużo pieniędzy (jeszcze ponad 400 tys. w chwili pisania tej informacji), dlatego Dj-e z regionu i projektu Deep Sesje w piątkowy wieczór organizują audycję na żywo, w której chcą podziękować wszystkich, którzy walczą o Aurelię. 

Muzyczny wieczór rozpocznie się o 20. i ma być wyjątkowy. W studio na żywo dj-e będą rozmawiać z wieloma osobami. Organizatorzy zbiórek, licytacji, zaangażowane osoby i przedstawiciele instytucji opowiedzą o tym jak wygląda walka o Aurelię.

Pamiętajcie, że zbiórka na leczenie Aureli w USA kończy się 5 maja.

 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej