Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

„sprawiaMY” - ekologiczna i zdrowa akcja młodzieży z Kalisza Pomorskiego

  • Napisane przez  DSI za Joanna Kulesza i młodzież z projektu
„sprawiaMY” - ekologiczna i zdrowa akcja młodzieży z Kalisza Pomorskiego

Młodzież z Kalisza Pomorskiego realizuje projekt pt. „sprawiaMY” w ramach programu „Równać szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Jest to działanie ekologiczne i obywatelskie.

Obecnie uczniowie przygotowują akcję wymiany opakowań szklanych za karty powiększające do czytania etykiet.

Akcję zaplanowali na 29 i 30 kwietnia

Zapraszają wszystkich 29. i 30. kwietnia przed sklepem Biedronka w Kaliszu Pomorskim, w godzinach od 14.00 do 17.00 będą prowadzić akcję, gdzie każdy chętny będzie mógł wymienić opakowania szklane na karty powiększające, które przydadzą się do czytania etykiet, książek, czasopism, a nawet do prac wymagających dokładności.

„sprawiaMY” - ekologiczna i zdrowa akcja młodzieży z Kalisza Pomorskiego

Apel młodzieży z projektu „sprawiamy”:

ZADBAJ o swoje ZDROWIE, czytaj etykiety produktów! ZADBAJ o swoje ŚRODOWISKO i wymień 5 czystych słoiczków z nakrętkami lub 10 innych opakowań szklanych na KARTĘ POWIEKSZAJACĄ do czytania etykiet. „Przewietrzcie” swoje piwnice do 29. kwietnia i każdy będzie miał zysk!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej