Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Lech Czaplinek ma nowych sponsorów

  • Napisane przez  DSI
Fot. Lech Czaplinek Fot. Lech Czaplinek

Lech Czaplinek doskonale sobie ostatnio radzi w działaniach również pozasportowych. Dbają o komunikację z kibicami i mieszkańcami, angażują się projekty i współpracują. Pozyskują również nowych sponsorów.

Właśnie piłkarze pozyskali wzmocnienie w postaci sponsorów i przyjaciół. Są nimi Michał Kalinowski oraz tajemniczy Pan Kamil z Poznania.

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że nasz klub zyskał nowych sponsorów i przyjaciół .Są nimi Panowie: Michał Kalinowski oraz Kamil z Poznania, którzy w dniu dzisiejszym przekazali piłki na ręce prezesa Wojciecha Paulińskiego. Pan Kamil chce pozostać anonimowy, więc nie podajemy jego nazwiska. Ponadto Pan Michał zapewnił, że nasz klub będzie nadal mógł liczyć na jego dalsze wsparcie. Składamy serdeczne podziękowania obu Panom za wsparcie naszego Lecha – poinformował Łukasz Smoleński z Lech Czaplinek.

Nowy sponsor pozyskany dzięki Pani dyrektor Oli Łuczyńskiiej. W naszej społeczności jest to osoba nie tuzinkowa. Dziękuję bardzo Pani Olu w imieniu całego naszego klubu Lecha - podziękował Prezes klubu Wojciech Pauliński.
 

 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej