Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Szykują się kolejne remonty ogrzewania w świetlicach. Teraz czas na Bolegorzyn, Chlebowo, Darskowo, Nowe Worowo, Siecino i Smołdzięcino

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Złocieniecki ratusz wszczął procedurę ofertową na opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę systemu grzewczego budynków lub ich części świetlic w Bolegorzynie, Chlebowie, Darskowie, Nowym Worowie, Siecinie, Smołdzięcinie”

Urząd zakłada, że inwestycja nie przekroczy 130 tys. zł. netto. W ramach przedmiotu zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznej dla świetlic wiejskich.
W miejscowościach Bolegorzyn, Nowe Worowo, Darskowo zasilanych gazem PROPAN z butli zewnętrznej, zawierającej: inwentaryzację istniejących systemów grzewczych, audyt energetyczny, rozwiązania projektowe nowych systemów grzewczych, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorys inwestorski, przedmiar robót.

W miejscowościach Chlebowo, Siecino, Smołdzięcino zasilanych olejem opałowym ze zbiorników o poj. do 1,00 m3 zlokalizowanych w pomieszczeniach piwnic lub pomieszczeniach technicznych, zawierającej: inwentaryzację istniejących systemów grzewczych, rozwiązania projektowe nowych systemów grzewczych, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorys inwestorski, przedmiar robót.

Uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień i opinii niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę albo zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu, zgodnie z właściwymi przepisami prawa.
Złożenie wniosku w imieniu Zamawiającego do Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim i uzyskanie pozwolenia na budowę albo zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu zgodnie z właściwymi przepisami prawa.

Oferty chętni mogą składać w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu Miejsce do dnia 19 kwietnia 2021 r.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej