Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Świąteczne statystyki policyjne

  • Napisane przez  Policja
Fot. DSI Fot. DSI

W okresie minionych świąt Wielkiejnocy (od 3 do 5 kwietnia br.) na zachodniopomorskich drogach doszło do 3 wypadków, w których 3 osoby zostały ranne. Nikt w tych dniach nie zginął.

Policjanci dbający o bezpieczeństwo na drogach regionu przekazują, że podczas świątecznych dni mieliśmy do czynienia z umiarkowanym natężeniem ruchu. W sobotę i niedzielę nie doszło do żadnego wypadku. 3 wypadki z trzema osobami rannymi, o których mowa na wstępie, zaistniały w poniedziałek. W dwóch sytuacjach doszło do zderzeń aut (w powiatach łobeskim i choszczeńskim), a trzeci wypadek to potrącenie pieszego w Szczecinie.
W trakcie podsumowywanych dni, w wyniku 36 kontroli policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy nietrzeźwych kierujących. Każdy z nich będzie odpowiadał za popełnione tym samym przestępstwo, zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności, utracili także prawo jazdy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej