Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

18 lokalizacji turystycznych, w których Czaplinek będzie naprawiał infrastrukturę

  • Napisane przez  DSI
Fot. Urząd Miejski w Czaplinku Fot. Urząd Miejski w Czaplinku

Plaże, przeprawy kajakowe, ścieżki edukacyjne i pola biwakowe. W osiemnastu miejscach turystycznych w gminie Czaplinek władze samorządowe planują wykonać remont infrastruktury turystycznej. Właśnie trwa postępowanie o zamówienie.

Sprawdźmy zatem gdzie będą przeprowadzone remonty.

Przejdź do galerii i oglądaj lokalizacje, gdzie będą prowadzone remonty.

 

Prace zaplanowano w Głęboczku gdzie będzie realizowana impregnacja mostku, koszy, mostku przy przenosce, montowana tablica. Na plaży naprawione zostaną barierki a pozostałe zostaną zaimpregnowane. Oprócz tego zaimpregnowana altana i ławy oraz kosze.

Na ścieżce edukacyjnej uśnięta zostanie tablica oraz dokonane zostaną drobne naprawy. W Rzepowo na polu biwakowym naprawiony zostanie dach altany wraz z impregnacją ław i ławostołów. Podobnie w Siemczynie na plaży. Na plaży w Sikorach zdemontowane zostaną pręty oraz pozostałości po ławie i ławce i koszach. Będą nowe kosze. W Kluczewie na plaży m. in. zaimpregnowane zostaną altany, przebieralnia, drobne naprawy. W Sławogrodzie naprawione zostanie wyznaczone miejsce na ognisko. W Starym Drawsku przy placu zabaw naprawiona zostanie duża altana a mniejsza zaimpregnowana. Przy pomoście drobne naprawy i impregnacja koszy.

Przy głazie Tempelnurg teren zostanie uprzątnięty oraz zaimpregnowane zostaną drewniane eleenty. Na plażach Czaplino i Drawsko również dokonana zostanie impregnacja oraz naprawy i wymiany uszkodzonych elementów altan. Oprócz tego w pozostałych lokalizacjach zostanie dokonanych wiele pomniejszych napraw i wymian.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej