Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Strażacy dystrybuują środki ochrony z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Trafiły one do parafii

  • Napisane przez  DSI
Fot. PSP Drawsko Fot. PSP Drawsko

Strażacy prowadzą akcję dystrybucji środków ochrony indywidualnej (maseczek ochronnych i płynów do dezynfekcji) do parafii na terenie powiatu drawskiego w ramach pomocy rządowej pochodzącej z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

 

Środki ochronne trafiły m. in. do Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Kaliszu Pomorskim, Parafii p.w. Św. Wojciecha BM w Wierzchowie, Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Broczynie, Parafii pw. Świętej Trójcy w Czaplinku, Parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Kluczewie, Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Siemczynie, Parafii pw. św. Stanisława BM w Sikorach, Parafii p.w. Św. Jadwigi Królowej w Złocieńcu. Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złocieńcu, Parafii Świętego Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim, Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Drawsku Pomorskim, Parafii p. w. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zarańsku, Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostrowicach i Parafii p. w. Chrystusa Króla w Suliszewie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej