Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Narkotyki w regionie: Borne Sulinowo i Kołobrzeg

  • Napisane przez  Policja
Narkotyki w regionie: Borne Sulinowo i Kołobrzeg

Trzy osoby zostały zatrzymane, przez szczecineckich policjantów. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Udaremniony nielegalny proceder sprawił, że kolejne narkotyki nie trafią na lokalny rynek.

Kryminalni ze szczecineckiej jednostki złożyli  niezapowiedzianą wizytę 27-letniemu mieszkańcowi Bornego Sulinowa, który - jak wynikalo z ustaleń - posiadał narkotyki. Podczas sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych, policjanci zabezpieczyli należące do mężczyzny narkotyki. Łącznie ujawniono ponad 260 gramów marihuany i blisko 50 gramów amfetaminy.

Posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty oraz został przesłuchany, a następnie decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Jeszcze tego samego dnia policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego szczecineckiej jednostki podczas służby na jednej z ulic w mieście zatrzymali 30-latka. W trakcie prowadzonej interwencji przy mieszkańcu Szczecinka policjanci zabezpieczyli niewielkie zawiniątko z białą substancją. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina. Mężczyzn został zatrzymany i noc spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Godzinę później w innej części miasta dzielnicowi podjęli interwencję wobec mężczyzny, co do którego mieli podejrzenie, że jest on w posiadaniu środków odurzających. I w tym przypadku policyjna reakcja na zachowanie 43-letnie mieszkańca Szczecinka zakończyła się zabezpieczeniem narkotyków, zatrzymaniem oraz przedstawieniem zarzutów.

Za posiadanie środków odurzających przez w/w  zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zależności od zarzutu grozi  do 3 lub do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzięki pracy kołobrzeskich kryminalnych, znaczna ilość marihuany nie trafi do obrotu. Policjanci zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany o wadze 2 kg i zatrzymali cztery osoby. Podejrzani po usłyszeniu zarzutów zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki pracy operacyjnej i zebranym materiałom podczas akcji policyjnej, zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę. Wszyscy to mieszkańcy Kołobrzegu.  Zabezpieczony susz roślinny w postaci marihuany o wadze 2 kg znajdował się w bagażniku samochodu jednego z zatrzymanych.

Analiza zebranych materiałów pozwoliła na postawienie zarzutów trzem zatrzymanym mężczyznom. Każdy z nich usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu środków odurzających, a dodatkowo jednemu z mężczyzn postawiono zarzut udzielania innej osobie środka odurzającego. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 12 lat

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej