Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Słyszeliście syreny o 9 rano. To strażacy i ratownicy uczcili śmierć ratownika i strażaka

  • Napisane przez  DSI
Akcja w Kaliszu Pomorskim Akcja w Kaliszu Pomorskim

19 marca doszło do dramatycznego wypadku doszło w Zawierciu w województwie śląskim. Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z ciężarówką. Zginął kierowca karetki, 28-letni mężczyzna, który pracował m.in. jako naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogrodzieńcu.

To poruszyło brać strażacką i ratowniczą. Postanowili go uczcić pamięć kolegi. Tak się stało również w powiecie drawskim, za sprawą propozycji ratownika Kamila Wlizło pracującego w podstacji w Kaliszu Pomorskim.

Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych i ratownicy medyczni włączyli punktualnie o 9 rano w poniedziałek syreny, których dźwięki rozbrzmiewały przez minutę.

Sygnały było słychać w Kaliszu Pomorskim, Czaplinku, Siemczynie, Trzcińcu (uzupełniamy listę).Do akcji dołączyli również ratownicy w powiecie wałeckim.

19 marca doszło do dramatycznego wypadku doszło w Zawierciu w województwie śląskim. Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z ciężarówką. Zginął kierowca karetki, 28-letni mężczyzna, który pracował m.in. jako naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogrodzieńcu.  To poruszyło brać strażacką i ratowniczą. Postanowili go uczcić pamięć kolegi. Tak się stało również w powiecie drawskim, za sprawą propozycji ratownika Kamila Wlizło pracującego w podstacji w Kaliszu Pomorskim. Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych i ratownicy medyczni włączyli punktualnie o 9 rano w poniedziałek syreny, których dźwięki rozbrzmiewały przez minutę.
OSP W Czaplinku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej