Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowi policjanci w powiecie. Dzisiaj złożyli ślubowanie

  • Napisane przez  sierż. sztab. Karolina Żych
Nowi policjanci w powiecie. Dzisiaj złożyli ślubowanie

Dziś, 05 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim rotę ślubowania złożyło 8 nowych mundurowych, którzy zasilą stan etatowy tutejszej jednostki.

Ślubowania od nowych policjantów przyjął Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pom. insp. Norbert Gorzyński. Szef drawskich policjantów pogratulował nowym funkcjonariuszom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji. Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa i służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą. W trakcie dzisiejszego uroczystego ślubowania kursanci otrzymali rozkazy o przyjęciu w szeregi Policji.

Nowi policjanci w powiecie. Dzisiaj złożyli ślubowanie

Pierwszą okazją do zgłębienia tajników policyjnego rzemiosła jest kilkumiesięczny kurs podstawowy w szkołach policyjnych, który niebawem nowo przyjęci policjanci rozpoczną. Po zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, młodych funkcjonariuszy zobaczymy na ulicach naszego powiatu.

Młodym kursantom życzymy powodzenia w nabywaniu wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim wytrwałości w tej niełatwej, wymagającej wielu poświęceń, ale i niezmiernie satysfakcjonującej służbie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej