Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czy Polska spłaci długi Ostrowic ? Teraz idzie o ponad 35 mln zł.

  • Napisane przez  DSI
Czy Polska spłaci długi Ostrowic ? Teraz idzie o ponad 35 mln zł.

M.W. TRADE po likwidacji gminy Ostrowice walczy z Wojewodą Zachodniopomorskim zastępowanym przez Prokuratorię Generalną Rzeczypospolitej Polskiej o długi w wysokości ponad 35 mln  zł. W tej sprawie toczy się postepowanie przed Sądem Okręgowym w Szczecinie.

Właśnie pojawiła się oficjalna informacja MWT dotycząca otrzymania pisma Wojewody Zachodniopomorskiego w przedmiocie uznania zarzutów Emitenta w sprawie wierzytelności przysługujących Emitentowi od Gminy Ostrowice.

Jak informuje Zarząd M.W. Trade S.A. pełnomocnik Spółki otrzymał w sprawie toczącej się przed Sądem Okręgowym w Szczecinie pismo Skarbu Państwa reprezentowanego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego, zastępowanego przez Prokuratorię Generalną Rzeczypospolitej Polskiej, w którym w całości zostały uznane zarzuty Spółki do informacji Wojewody Zachodniopomorskiego w przedmiocie zgłoszenia wierzytelności przysługujących Emitentowi od Gminy Ostrowice, tj. wierzytelności: w kwocie 32 874 003,98 zł oraz wierzytelności w kwocie 2 478 131,77 zł wynikających z tytułów wykonawczych - ugód mediacyjnych zawartych przez Spółkę z Gminą Ostrowice, zatwierdzonych przez sąd oraz zaopatrzonych w klauzule wykonalności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej