Szkoła z nowym autem

  • Napisane przez  Sp
Szkoła z nowym autem

Zarząd Powiatu Drawskiego przekazał nowy samochód marki Ranault Trafic do Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim.

Posłuży on do dowozu posiłków do podmiotów, które korzystają z oferowanego przez placówkę cateringu.

Od stycznia 2021 roku PCKZiU w Drawsku Pomorskim nastąpił szereg pozytywnych zmian, przede wszystkim w zakresie działalności kuchni. Pyszne posiłki trafiły do ZPE-T w Bobrowie, filia w Drawsku Pomorskim.

Ogromne zaangażowanie kadry PCKZiU, a zwłaszcza nauczyciela zawodu Marioli Kaliszan-Karpińskiej i Pań kucharek, doprowadziło do rozpropagowania renomy serwowanych przez kuchnię dań.

Efektem podjętych działań stało się rozszerzenie działalności cateringowej na Drawskie Centrum Specjalistyczne (szpital w Drawsku Pomorskim), które od 1 lutego br. korzysta z usług kuchni PCKZiU. Dodatkowo, organ prowadzący przekazał piec konwekcyjno-parowy, który zastępuje pracę wielu tradycyjnych urządzeń gastronomicznych takich jak: piekarniki, trzony kuchenne, patelnie, grille.

Rozwój usług gastronomicznych wymagał także przeprowadzenia remontu drugiej kuchni przy ul. Warmińskiej 1. Wszystkie podjęte działania przyczynią się do dalszego rozwoju Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej