Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Z kodem DSI taniej. Rusza specjalna promocja w Studiu Fotograficznym Drawsko

  • Napisane przez  DSI
Fot. Dawid Rolew Fot. Dawid Rolew

Studio Fotograficzne Drawsko, które prowadzi Dawid Rolew wychodzi do mieszkańców z jeszcze łatwiejszą drogą zamawiania „wywołania” zdjęć. Już teraz możesz to zrobić bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji.

Mobile Photo Kiosk to dedykowana aplikacja na telefony, która  pozwala na zamówienie zdjęć i innych produktów fotograficznych za pomocą swojego telefonu bez konieczności wychodzenia z domu.

1310 – kod drawskiej firmy

W aplikacji jest również drawskie laboratorium fotograficzne i ma kod 1310, który możesz wpisać lub użyć kodu QR.

Z kodem DSI taniej. Rusza specjalna promocja w Studiu Fotograficznym Drawsko

10 % taniej razem z DSI

Dawid ma dla Was propozycję. Do połowy kwietnia, jeśli przy zamówieniu podacie kod DSI skorzystacie z obniżki na całe zamówienie w wysokości 10 %. Wysyłasz zdjęcia i już po godzinie Twoje zdjęcia są gotowe do odbioru

Materiały wykorzystywane do odbitek są najwyższej jakości, co pozwala na wieloletnie cieszenie się pięknymi fotografiami. Mobile Photo Kiosk jest intuicyjna, co umożliwia korzystanie z niej osobom w każdym wieku – mówi Dawid zapraszając do skorzystania z usługi.

Z kodem DSI taniej. Rusza specjalna promocja w Studiu Fotograficznym Drawsko

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej