Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Młodzi zawodnicy z Irasa niezbyt udanie w turnieju w Świdwinie

  • Napisane przez  UKS Iras
Młodzi zawodnicy z Irasa niezbyt udanie w turnieju w Świdwinie

30 i 31 stycznia młodzi sportowy z rocznika 2011 UKS Iras Czaplinek udali się na dwudniowy turniej AGA-TOMA CUP do Świdwina. Do rywalizacji stanęły jeszcze drużyny z  Białogardu, Stargardu, Bydgoszczy, Sławoborza, Bojano i Drawska Pomorskiego - w sumie 10 zespołów.

Drużyna Irasa rozpoczęła turniej od spotkania z KKP Bydgoszcz II, który zakończył się porażką drużyny 0:3. Następnie IRAS uległ Unii Białogard II też 0-3. Kolejny pojedynek to IRAS i BSS Stargard I z wynikiem 1-1.

Po przerwie obiadowej drużyna z Czaplinka zmierzyła się z Unią Białogard I i wygrała 3:1 Następnie IRAS w meczu z Pomorzaninem Sławoborze uległ 3-0 . Ostatnie sobotnie starcie z KKP Bydgoszcz I kończy się wynikiem 2-0 dla rywali.

Niedzielną rywalizację rozpoczęła się dla Czaplinka od spotkania z BSS Stargard II, które zakończyło się wygraną Stargardu 2-0. Kolejny mecz to ciężka przeprawa z najlepszą drużyną turnieju - Dragon Bojano i niestety wysoka porażka 7-0. Ostatnie starcie turnieju z AP Drawsko Pomorskie zakończył UKS przegraną 0:3.

W turnieju chłopcy pokazali wolę walki i zaangażowanie, ale czasem warunki fizyczne i determinacja przeciwników nie pozwoliła osiągnąć zamierzonych celów i wygranych meczów.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej