Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Seniorska siatkówka po 30 latach wraca do Czaplinka

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Seniorska siatkówka po 30 latach wraca do Czaplinka

Już w najbliższą sobotę 30 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku zostanie rozegrany turniej III ligi kobiet w siatkówce. To wielki powrót seniorskiej siatkówki do naszego miasta po blisko 30 latach, która ostatni raz gościła tu w sezonie 1990/91 za sprawą drużyny siatkarzy Lecha Czaplinek.

W turnieju wezmą udział 4 drużyny: gospodarz - KPS Czaplinek, UKS OPP Powiat Kołobrzeski, MKS Koszalin, SMS Police. Zespoły te rozegrają między sobą łącznie 4 mecze, które będą toczyć się równoległe na dwóch boiskach.

Rozkład spotkań wygląda następująco:

  1. KPS Czaplinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  2. MKS Koszalin - SMS Police
  3. KPS Czaplinek - SMS Police
  4. MKS Koszalin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Siatkarskie zmagania na hali w Czaplinku rozpoczną się o godz. 10:30. Ze względu na obowiązujące obostrzenia turniej odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego ze spotkań naszej drużyny zostaną przeprowadzone transmisje na żywo, które będzie można obejrzeć na profilu Facebook KPS Czaplinek pod adresem https://www.facebook.com/kpsczaplinek.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej