WOG przygotowany na chorych. Ambulatorium i izba chorych po gruntownym remoncie

  • Napisane przez  DSI za WOG
Fot. WOG Fot. WOG

Jak informuje 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olesznie przeprowadzony został gruntowny remont ambulatorium i izby chorych.

Pomimo trudności związanych z sytuacją pandemiczną udało się w terminie zakończyć prace remontowo - budowlane. Remont był realizowany w miesiącach wrzesień – grudzień 2020 r. – powiadomił WOG

W ramach inwestycji wykonano między innymi docieplenie budynku, odnowiono elewację. Wewnątrz budynku wykonano gruntowną przebudowę dostosowując tym samym pomieszczenia ambulatorium z izbą chorych do obowiązujących standardów i  przepisów sanitarnych. Wymieniono podłogi, stolarkę drzwiową i okienną , oświetlenie i instalację grzewczą, dostosowane do obowiązujących standardów zostały węzły sanitarne.

Komendant podkreślił, że realizowane inwestycje i remonty pozytywnie wpływają na funkcjonowanie Oddziału Gospodarczego jako instytucji. Pozytywnie wpłynie  to również na sposób oraz jakość obsługi zaopatrywanych jednostek wojskowych oraz współpracę z nimi w trakcie realizacji szkoleń poligonowych na Poligonie Drawskim. Wpłynie to również na wizerunek Oddziału Gospodarczego przy realizacji współpracy z wojskami sojuszniczymi realizującymi zadania na poligonie drawskim.

Wkrótce remont magazynu

„Wszyscy  z wielkimi nadziejami czekamy na dalsze inwestycje, w szczególności czekamy na rozpoczęcie budowy wielobranżowego magazynu. Budowa ta pozwoli gruntownie odmienić warunki służby i pracy, ponieważ w 16 WOG-u dalej  występuje niedobór powierzchni biurowej oraz magazynowej, co utrudnia realizację obsługi zaopatrywanych jednostek i instytucji wojskowych oraz współpracę logistyczną z ćwiczącymi wojskami na terenie Poligonu Drawskiego oraz współpracę z wojskami sojuszniczymi” – informował podczas otwarcia Komendant placówki

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej