Dla nich zwierzęta to przyjaciele, dlatego im pomagają. Dzisiaj już kolejny raz

  • Napisane przez  DSI
Fot. Bartosz Biliński Fot. Bartosz Biliński

Po raz trzeci kibice Pogoń Szczecin FC-ZDR odwiedzili schronisko dla zwierząt w Choszcznie, aby wspomóc jak sami piszą swoich czworonożnych przyjaciół.

Z jednej strony ogromna radość, że możemy choć trochę pomóc schronisku, z drugiej smutek, że aż tyle psiaków nie może znaleźć domu na stałe. Podziwiamy ludzi, którzy na co dzień tam pracują, wolontariuszy, którzy poświęcają swój wolny czas. Jesteście niesamowici, cieszymy się, że mogliśmy was odwiedzić – pisze Bartosz Biliński po wizycie w schronisku.

Mieszkańcy drawska i kibice granatowo bordowych zgromadzili ponad 200 kg suchej karmy ponad 200 puszek karmy mokrej. Były także legowiska dla kotów, drapaki i koce. Dzisiaj te wszystkie dary trafiły do schroniska w Choszcznie. Była też aby chwila aby odwiedzić same zwierzęta, a z niektórymi wybrać się na spacer.

Nasza akcja nie byłaby możliwa bez wsparcia mieszkańców Drawska. Bardzo dziękujemy Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami ZDR, Magdalenie Chabowskiej, Monice Dymeckiej, Annie Szymańskiej, Ilonie Bogin, Ewie Masiulaniec,  Sylwii Walerowicz i wielu, wielu innym – podsumowują swoją akcję.

Już dzisiaj myślą o kolejnej zbiórce dla zwierząt w schronisku. Jeśli są osoby które chcą pomóc w zbiórce karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierząt w schronisku możecie się kontaktować z członkami FC ZDR lub pod numerem 884 006 887.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej