Droga Drawsko – Gudowo oraz ścieżka rowerowa będą kosztować blisko 11 mln. zł. Wiemy kiedy zaczną się prace

  • Napisane przez  DSI
Droga Drawsko – Gudowo oraz ścieżka rowerowa będą kosztować blisko 11 mln. zł. Wiemy kiedy zaczną się prace

Dzisiaj zapadła decyzja o wyborze oferty na przebudowę drogi powiatowej z Drawska Pomorskiego o Gudowa wraz z budową ścieżki rowerowej.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożonych zostało aż sześć ofert. Najlepszą okazała się oferta drawskiej firmy POL-DRÓG Drawsko Pomorskie. Otrzymała ona 100 punktów, z czego 60 to kryterium ceny a 40 udzielona gwarancja.

Oferta firmy opiewa na kwotę 10 912 604,44 zł

Droga Drawsko – Gudowo oraz ścieżka rowerowa będą kosztować ponad 10 mln. zł. Wiemy kiedy zaczną się prace

Realizacja 1987Z z Drawska Pomorskiego do Gudowa o długości 4,2 km była szacowana jest na 14.698.766 zł.  W ramach przebudowy drogi architekci zaproponowali budowę ścieżki rowerowej.

Przypomnijmy, że Wicewojewoda Zachodniopomorski podpisał 23 października umowy na dofinansowanie przebudowy dróg lokalnych. Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 4 790 775 otrzyma Powiat Drawski.

W pracach zaplanowane są roboty drogowe. Zaplanowane zostały one na 21. Ścieżka ma być realizowana w 2022 roku. W ramach inwestycji wykonania zostanie nowa konstrukcja jezdni, zjazdy, pobocza i przepusty pod ścieżką. W planach jest także kanalizacja deszczowa.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej