Będzie bajkowy Czaplinek. 20 kultowych postaci zamieszka w Czaplinku

  • Napisane przez  DSI
Będzie bajkowy Czaplinek. 20 kultowych postaci zamieszka w Czaplinku

Kaczor Donald, Elza, Scooby Doo i wiele innych postaci z bajek, filmów i baśni zamieszka niebawem w Czaplinku. Na razie jest ich sześć ale rodzina się rozrośnie i w Czaplinku zamieszka na stałe aż dwadzieścia bajkowych postaci.

Na pomysł wpadli pracownicy Ośrodka Kultury w Czaplinku. Postanowili oni zakupić maskotki z najpopularniejszych bajek. Będą one wykorzystywane przez pracowników do organizacji zajęć animacyjnych z dziećmi.

Debiut 6 grudnia

Po raz pierwszy najmłodsi mieszkańcy gminy Czaplinek będą się mogli spotkać z ukochanymi postaciami 6 grudnia kiedy to zaplanowano spotkanie z Mikołajem. Będą asystować i pomagać w spotkaniu. Na kolejny tydzień zaplanowane zostało tournée po sołectwach.

Dzisiaj zakupiliśmy pierwsze maskotki, które umożliwią nam organizacje ciekawych animacji dla dzieci. Czekamy na kolejne ( w sumie około 20 postaci).Debiut bajkowych bohaterów już 6 grudnia. Podobno będą spacerować z Mikołajem ulicami miasta. W przyszłym tygodniu pojadą natomiast w tournee po sołectwach – informuje Aleksandra Łuczyńska dyrektorka CZOK

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej