Rajd Bobra w jesiennej odsłonie

  • Napisane przez  Karolina Podolska
  • Galeria
Przeprawa linowa. Fot. Organizator Przeprawa linowa. Fot. Organizator

W niedzielę 14 września odbyła się szósta edycja Rajdu Bobra - turystycznego rajdu nawigacyjnego samochodów osobowych, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL. 

Trasa rajdu wyniosła 150 km i wiodła między innymi przez Drawsko Pomorskie, Starą Studnicę, Oleszno, Ziemsko, Storkowo czy Ińsko. Uczestnicy otrzymali zestaw 12 zdjęć przedstawiających różne obiekty mijane podczas jazdy, których położenie należało nanieść w odpowiednie miejsce w roadbookach. Na uczestników czekały zadania sprawnościowe, m.in. strzelanie do celu czy też rozbijanie namiotu na czas. Najwięcej trudności tegorocznym zawodnikom przysporzyło przejście przez most linowy - nie obyło się bez przymusowej kąpieli. Jak w każdej edycji, organizatorzy ukryli na trasie kody liczbowe, które należało zlokalizować i wpisać do roadbooka.

Nad bezpieczeństwem załóg podczas wykonywania zadań oraz nad sprawnym przebiegiem wszystkich konkurencji czuwali sędziowie. Zakończenie rajdu oraz wręczenie nagród odbyło się przy wieży widokowej w Ziemsku. 

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto