Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Babeczki, ciasta i rogaliki dla chorego Kajtka. Dzisiaj zebrano ponad 2 tys. zł.

  • Napisane przez  DSI
Pani Beata wczesnym rankiem już na targowisku Pani Beata wczesnym rankiem już na targowisku

Wspaniałą akcję organizują mieszkańcy z Kalisza Pomorskiego. Zaangażowali się w pomoc dla chorego na SMA chłopca ze Świdwina. Podczas dzisiejszego zorganizowanego przez siebie jarmarku zebrali ponad 2100 zł.

Udało nam się zebrać dzisiaj 2 156,50 zł. Jestem pod wrażeniem. Obawiałam się że nie damy radę sprzedać przygotowanych ciast, ale już po godzinie 11. zostało nam parę sztuk pojemników zapakowanego ciasta – relacjonuje zaraz po jarmarku Beata Kowalczyk

W sobotę 28 listopada od 7 rano na targowisku w Kaliszu Pomorskim można było kupić świąteczne pierniki, ciasta, babeczki, domowej roboty lizaki i stroiki. Kaliszanie postanowili pomóc choremu chłopcu. Do pieczenia ciast społecznicy zaprosili mieszkańców.

Babeczki, ciasta rogaliki  dla chorego Kajtka. Dzisiaj zebrano ponad 2 tys. zł.

W organizację włączyło się wiele osób. Dzisiaj pomagali nam również: Zuzia, Matylda i Błażej. Mieszkańcy Kalisza Pomorskiego a nawet z Recza przygotowali pyszne ciasta, które jak widać cieszyły się wzięciem – relacjonuje Pani Beata.

To nie był pierwszy kiermasz dla chorego chłopca ze Świdwina. Odbędą się również kolejne. Kolejna akcja dla Kajtusia już za tydzień. 5 grudnia od godziny 7.00 w tym samym miejscu.

Babeczki, ciasta rogaliki  dla chorego Kajtka. Dzisiaj zebrano ponad 2 tys. zł.

5 grudnia będziemy zbierać pieniążki i sprzedawać ozdoby świąteczne. Już teraz przygotowujemy się do wydarzenia i zapraszamy chętnych do pomocy – zapraszają Beata Kowalczyk i Jowita Hurka

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej