25 nowych komputerów i wyposażona sala w Czaplinku

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

Czaplinecki ratusz wyposażył salę komputerową w swojej Szkole Podstawowej w Czaplinku. To dodatkowych 25 nowych komputerów, serwer, oprogramowanie do wideokonferencji oraz wyposażenie.

W ramach Naboru Specjalnego COVID-19 z Funduszu Małych Projektów Interreg VA gmina Czaplinek otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn. „Relacje na odległość – Czaplinek i Marlow pokonują dystans” Projekt jest realizowany od września. W ramach jego realizacji odbyły się już dwa spotkania robocze nauczycieli i przedstawicieli władz obu partnerów. Ponadto projekt zakłada m.in. wyposażenie jednej z sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Czaplinku w sprzęt niezbędny do prowadzenia lekcji w formie wideokonferencji: serwera i 25 komputerów wyposażonych w kamerki spiętych w jedną sieć, z odpowiednim oprogramowaniem, monitora interaktywnego oraz biurek i krzeseł. Powyższy sprzęt został już zainstalowany w sali w Szkole Podstawowej przy ul. Wałeckiej 49.

25 nowych komputerów i wyposażona sala w Czaplinku

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto