Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jednak odbędzie się Motocyklowa Parada Niepodległości

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Prawdopodobnie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostaną zminimalizowane do granic możliwości. Tym czasem odbędzie się jednak doroczna i dziesiąta już Motocyklowa Parada Niepodległości 11 listopada organizowana przez Bractwo Miłośników Motocykli "Pancerny"

Parada odbędzie się w formie przejazdu. Z względu na panująca pandemie korono wirusa i związane z tym  zakazy  BMM PANCERNI organizatorzy postanowili zrobić zbiórkę uczestników na placu przed dworcem PKP w Czaplinku na ul. Dworcowej.

Zasady bezpieczeństwa

Jak informują organizatorzy zgodnie z obowiązującymi przepisami w zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć max 5 osób.  Uczestnicy maja obowiązek zakrywania nosa i ust oraz zachować 1.5 m. odległości od innych osób. Ponadto odległość miedzy zgromadzeniami nie może być mniejsza niż 100m.

Przyjeżdżamy na plac i stajemy w grupach po pięć motocykli w odległości 100 m. Służby Regulacji Ruch i Żandarmerii BMM PANCERNY wskażą miejsca postoju. Mobilny punkt sprzedaży blach zlotowych podjedzie do każdej grupy. Każdy Uczestnik Parady może nabyć blachę X Parady i Krzyż Twardziela – informują działacze.

Na zlot należy zaopatrzyć się samodzielnie w cieple napoje bo w związku z koronawirusem nie będzie żadnych napoi i posiłków.

Jest to parada Patriotyczna. Jeżeli ktoś uważa inaczej proszę nie przyjeżdżać. NIE ROBIMY POLITYKI  - piszą

Na drodze nr 163 z Wałcza do Czaplinka oraz na drodze 177 z Mirosławca do Czaplinka będzie Regulacja Ruchu wskazywać miejsce zbiorki. Parada rusza z miejsca zbiórki o 11.00.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej