Jak będą jeździć autobusy - rozpoczynają się konsultacje w powiecie

  • Napisane przez  DSI
Fot. DSI Fot. DSI

Starosta Drawski ogłosił w czwartek podjęcie prac nad aktualizacją „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Drawskiego”.

Nowy plan od 29 października 2020 do 19 listopada 2020 r. zostaje poddany konsultacjom społecznym.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane strony do składania uwag i propozycji zmian do aktualizacji Planu transportowego. Opinie i uwagi do projektu w ramach konsultacji społecznych można składać jedynie w formie pisemnej w terminie do dnia 19 listopada 2020 r. (liczy się data wpływu) na specjalnie przygotowanym formularzu drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule „Konsultacje społeczne PT”, pod adres: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, Pl. Elizy Orzeszkowej 3 (Biuro Obsługi Klienta, parter pokój 01) – osobiście lub korespondencyjnie. – informuje Anna Hnatkowska, z wydziału inwestycji powiatu

Aktualizacja obejmuje zmianę w postaci uzupełnienia wariantu podstawowego o 15 nowo utworzonych linii autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego.

Do pobrania:

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto