Dzięki pomyłce wyjazd na mecz okazał się super wycieczką

  • Napisane przez  DSI za mhnat
Fot. mhnat Fot. mhnat

W ostatnią niedzielę, 18. października, podopieczni w rocznikach 2011 i 2010 z Akademii Piłkarskiej Drawsko Pomorskie w ramach rozgrywek „PIERWSZA PIŁKA” wyjechali na rozgrywki do Mirosławca.

Co ciekawe czytając komunikat gospodarza rozgrywek odczytano niewłaściwą godzinę. Okazało się, że drużyna z Drawska przyjechała za wcześnie.

Dzięki tej pomyłce przy odczytaniu widomości swoją kreatywnością musieli wykazać się trenerzy i zagospodarować czas młodym sportowcom.

Mariusz Kiciński i Mariusz Sarzała postanowili zmienić błąd w ciekawą wycieczkę do Dzikiej Zagrody. W trakcie wizyty w zagrodzie dzieci z dużą uwagą słuchały przewodniczki, która opowiadała o życiu i historii żubrów. Po zakończonej wycieczce drużyna pojechała rozegrać mecze.

Rozgrywki rozpoczęły się o 13 i  trwały przez dwie godziny. W tym dniu również  dopisała pogoda, a gospodarze przygotowali ciepły poczęstunek.

Cała impreza była przygotowana profesjonalnie z naciskiem na bezpieczeństwo uczestników. Dużym zrozumieniem sytuacji wykazał się również kierowca pojazdu Pan Sławek z firmy LESZEK-TRANS.

Decyzją Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w kategoriach wiekowych do Orlika włącznie zniesiono ewidencje wyników oraz tabel wszystkich grup rozgrywkowych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej