Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawa II Drawsko – Olim Złocieniec 2:2

  • Napisane przez  Tomasz Walkiewicz

W środę 27 sierpnia na głównej płycie w Drawsku Pomorskim Drawa II zmierzyła się z rywalem zza miedzy - Olimpem Złocieniec.

Na trybunach pojawiło się aż 350 kibiców w tym ok. 100 ze Złocieńca.  Na samym początku meczu zaskoczenie bo to Olimp Złocieniec wyszedł na prowadzenie. Gra Drawy jak i cała pierwsza połowa była dość przeciętna. W pierwszym składzie Drawy wystąpiło aż 4 trzecioligowców. Wydawać by się mogło, że dzięki temu Drawa zmiażdży rywala tymczasem skutkowała to brakiem pomysłu na grę i dużym niezgraniem.  Jeszcze w pierwszej połowie doprowadzamy do wyrównania po golu Hermanowicza.

W drugiej połowie gra była również szarpana. Przewagę od początku miała Drawa, ale brakowało kropki nad i. Po jednym z rzutów rożnych Walkiewicz kieruje piłkę do bramki, a tam niefortunnie interweniują obrońcy. 2-1 dla Drawy. Dobrych sytuacji nie udało się wykorzystać Witoniowi, Wyrzykowskiemu i Walkiewiczowi. Niespodziewanie to Olimp przeszedł do ofensywy i narzucił swój styl gry co skutkowało golem. 2-2 to mimo wszystko duży niedosyt i niewykorzystana szansa zdobycia kolejnych cennych punktów.

W najbliższą sobotę o 17 Drawa II Drawsko zmierzy się z Olimpem Gościno, który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe mecze.

 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej